Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

гранти і стипендії

Програма «Вчений на запрошення» від міжнародного Наукового комітету з антарктичних досліджень

Національний антарктичний науковий центр Міністерства освіти і науки України інформує про черговий етап виконання програми міжнародного Наукового комітету з антарктичних досліджень (СКАР) «Вчений на запрошення», яка розрахована на досвідчених вчених (не менше п’яти років після захисту дисертації кандидата наук), які виконують дослідження, пов’язані з Антарктикою.

Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених одержуватимуть чотири представники Університету

Президія Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки 1 червня 2016 року ухвалила Постанову № 2 «Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених».

Індивідуальні стипендії для науковців на проведення досліджень у London South Bank University

London South Bank University (у рамках конкурсу H2020-MSCA-IF-2016) надає можливість проводити дослідження.

Студент Університету Володимир Андрущак – переможець Х Конкурсу стипендіальної програми «Завтра.ua»

Днями підбито підсумки і визначено переможців Х загальнонаціонального конкурсу стипендіальної програми «Завтра.ua» Фонду Віктора Пінчука. Одним із його переможців у номінації «Електронна техніка та прилади» став студент Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Андрущак.

Інформація про наукові заходи у рамках французько-української університетської співпраці

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує про новини французько-українського університетського співробітництва.

Грант Варшавського університету для іноземних дослідників у галузі гуманітарних та соціальних наук

Варшавський університет запрошує іноземних дослідників до участі в конкурсі на отримання дослідницького гранту в галузі гуманітарних та соціальних наук.

Стипендії Фонду Х’юберта Гамфрі для академічного стажування у Сполучених Штатах Америки

Фонд Х’юберта Гамфрі надає стипендії для 10-місячного академічного стажування в США. Кандидатів визначають на основі їхнього лідерського потенціалу та залученості до громадської роботи.

Грантовий конкурс Fulbright для викладачів англійської мови на стажування в одному з університетів США

Програма пропонує молодим викладачам англійської мови поліпшити свої знання англійської, а також поділитися знаннями рідної мови. Учасники програми проведуть 9 місяців стажування в одному з університетів США, де учасники викладатимуть рідну мову не менше ніж 20 годин на тиждень.

Завідувач кафедри ЗМД Львівської політехніки Ольга Мельник здобула грант Президента України

Згідно з розпорядженням Президента України № 197/2016-рп завідувачу кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» професору Ользі Мельник призначено грант Президента для здійснення наукових досліджень.

Гранти Лейбницького інституту європейської історії для проведення наукових досліджень у Німеччині

Лейбницький інститут європейської історії пропонує гранти для іноземних аплікантів, які бажають проводити дослідження, пов’язані з релігійною, політичною, соціальною чи культурною історією Європи.

Syndicate content