Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

змагання

У Львівській політехніці відбувся перший етап англомовного тренінгу-змагання Diamond BootCamp 2016

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся перший етап міжнародного англомовного тренінгу-змагання Diamond BootCamp 2016.

Студент автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки переміг у змаганнях від Тойоти

4 червня 2016 року на базі «Тойота Центр Львів Діамант» відбулося змагання між студентами – практикантами вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації з професійної майстерності.

Міжнародне англомовне тренінг-змагання Diamond BootCamp 2016

Date: 
4 Червень 2016, 10:00

4 червня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» підіб’ють підсумки першого етапу міжнародного англомовного командного тренінг-змагання Diamond BootCamp 2016. Проходить воно в рамках міжнародного партнерства та співробітництва між Львівською політехнікою та всесвітньовідомою нідерландською компанією «Diamond FMS B.V.».

Завершилися фінальні змагання найкрасивіших дівчат Університету за титул «Міс Політехніки 2016»

24 травня 2016 року відбувся фінал конкурсу «Міс Політехніки 2016», організованого Колегією та профкомом студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

Змагання за Кубок ректора з танцювальної аеробіки та конкурс «Міс Шейпінг»

Date: 
25 Травень 2016, 17:00

Кафедра фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих на традиційні змагання за Кубок ректора Львівської політехніки з танцювальної аеробіки та конкурс «Міс Шейпінг Львівської політехніки».

Змагання з алгоритмічного програмування Algomania у Львові в рамках фестивалю de:coded

5 червня 2016 року у Львові в рамках фестивалю de:coded відбудуться змагання з алгоритмічного програмування Algomania. Команда Чемпіонів світу LNU Penguins, запрошує до участі студентів, працівників компаній та незалежних спеціалістів.

Завершується реєстрація на BEST Hackathon 2016 від львівського осередку міжнародної студентської організації BEST

Завершується реєстрація на BEST Hackathon 2016 – змагання, яке організовує львівський осередок міжнародної студентської організації BEST.

Львівські політехніки взяли участь у студентській інтелектуальній онлайн-грі між трьома вишами

19 квітня 2016 року на базі кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету відбулася міжвузівська студентська інтелектуальна гра, присвячена питанням конкурентної політики та антимонопольного регулювання.

У Львівській політехніці відбувся обласний учнівський конкурс-змагання з робототехніки «РобоСумо»

16 квітня 2016 року відбувся обласний конкурс-змагання з робототехніки «РобоСумо». У змаганнях взяли участь 14 команд (27 учасників).

У трійці призерів цьогорічної Студентської ліги Львівщини з гри «Що? Де? Коли?» – дві команди Університету

14 квітня 2016 року в молодіжному клубі «Пікассо» відбулася фінальна гра Студентської ліги Львівщини з гри «Що? Де? Коли?».

Syndicate content