Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

рейтинги

У рейтингу українських вишів щодо здобуття вищої освіти в галузі ІТ Львівська політехніка – на восьмому місці

У травні 2016 року портал DOU провів опитування про вищі навчальні заклади, в яких навчаються або навчалися ІТ-фахівці. Основною метою було створити рейтинг вишів для здобуття вищої освіти і роботи в ІТ, умовно кажучи – рейтинг для абітурієнта, який хоче працювати в ІТ і вибирає виш для навчання.

У новому рейтингу QS University Rankings Львівська політехніка – сьома серед українських вишів

14 червня 2016 року всесвітньо відома компанія «QSQuacquarelliSymonds», що займається аналітикою вищої освіти, оприлюднила третій розширений звіт щодо рейтингу оцінювання університетів QS у європейських країнах, що розвиваються, і країнах Центральної Азії (QS University Rankings: EECA 2016). Цей звіт розробляли як авторитетне джерело, що надає інформацію про діяльність найбільш прогресивних університетів цього регіону.

За десять років Львівська політехніка піднялася у рейтингу університетів «Топ-200 Україна» з 47-го на 5-те місце

Нинішнього року рейтинг «Топ-200 Україна» відзначає свій перший ювілей – він виходить вдесяте. У цьому році лідером рейтингу став Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». Друге місце обійняв Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Третє і четверте місця посіли відповідно Національний університет ім. В.Н. Каразіна та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут». Національний університет «Львівська політехніка» вийшов на п’яте місце.

У новому рейтингу вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна» Львівська політехніка посідає п’яте місце

Нинішнього року рейтинг «Топ-200 Україна» відзначає свій перший ювілей – він виходить вдесяте. Стартувавши у 2006 році, проект став першим і залишається на сьогодні єдиним акредитованим IREG академічним рейтингом в Україні, відмінною рисою якого є спроба порівняти між собою університети різних типів на основі застосування до них універсальної системи критеріїв.

У новому рейтингу університетів за показниками бази даних SciVerse Scopus Львівська політехніка – десята

Видавнича служба «УРАН» на замовлення сайту Освіта.ua здійснила наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.

Електронний архів Львівської політехніки повернув собі першість серед українських репозитаріїв

У січневому рейтингу репозитаріїв проекту Webometrics 2016 року електронний науковий архів Національного університету «Львівська політехніка» повернув собі перше місце серед 49 українських учасників. У 2015 році репозитарій Університету посідав другу сходинку рейтингу.

У зимовому рейтингу Webometrics 2016 року Львівська політехніка – дев’ята серед українських вишів

Лабораторія Cybermetrics Іспанської Національної дослідницької ради (CSIC) опублікувала новий рейтинг Webometrics 2016 року.

НТБ Львівської політехніки – восьма серед найкращих університетських бібліотек України

Опубліковано вебометричний рейтинг бібліотек України у 2016 році. Відповідно до нього кращою серед університетських бібліотек України визнано Науково-технічну бібліотеку Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет».

У рейтингу відкритості веб-сайтів вишів України Львівська політехніка посіла восьме місце

8 грудня 2015 року Інститут розвитку регіональної преси оприлюднив результати моніторингу відкритості 101 веб-сайту вищих навчальних закладів України. Моніторинг було проведено у співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою оцінки якості інформування іноземних громадян про умови вступу до ВНЗ України та про навчання в них.

Syndicate content