Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

міжнародні програми

Другий раунд конкурсу з міжнародної кредитної мобільності у рамках Програми Еразмус+

Національні агентства Програми Еразмус+ 10 країн оголосили про другий раунд конкурсу з міжнародної кредитної мобільності (International Credit Mobility) для вищих навчальних закладів України, зацікавлених отримати фінансування проектів обміну для студентів, викладачів та адміністративного персоналу.

Програма «Вчений на запрошення» від міжнародного Наукового комітету з антарктичних досліджень

Національний антарктичний науковий центр Міністерства освіти і науки України інформує про черговий етап виконання програми міжнародного Наукового комітету з антарктичних досліджень (СКАР) «Вчений на запрошення», яка розрахована на досвідчених вчених (не менше п’яти років після захисту дисертації кандидата наук), які виконують дослідження, пов’язані з Антарктикою.

Індивідуальні стипендії для науковців на проведення досліджень у London South Bank University

London South Bank University (у рамках конкурсу H2020-MSCA-IF-2016) надає можливість проводити дослідження.

Курси підвищення кваліфікації в Університеті фінансів та управління у Варшаві для студентів, аспірантів, науковців і викладачів

Університет фінансів та управління у Варшаві запрошує взяти участь у курсах, спрямованих на підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів, аспірантів, наукових працівників і викладачів, а також забезпечити обмін інформацією і розширити наукові контакти.

Міжнародна парламентська стипендія Німецького Бундестагу для стажування та навчання у Берліні

Посольство Федеративної Республіки Німеччини повідомляє про можливість отримати «Міжнародну парламентську стипендію» в Німецькому Бундестазі, яка передбачає стажування в офісах депутатів Німецького бундестагу як помічників та одночасно навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Вільному університеті Берліна, Гумбольдтському університеті Берліна та Берлінському технічному університеті).

Програма післядипломного навчання з досліджень Південно-Східної Європи в Афінському національному університеті

Афінський національний університет імені Каподістрія запрошує дипломованих спеціалістів суспільних та гуманітарних наук (політологія, соціологія, економіка, соціальна антропологія, історія, балканські дослідження, журналістика та інші) до участі у Програмі післядипломного навчання з досліджень Південно-Східної Європи (Master’s Degree in Southeast European Studies).

Інформація про наукові заходи у рамках французько-української університетської співпраці

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує про новини французько-українського університетського співробітництва.

Грант Варшавського університету для іноземних дослідників у галузі гуманітарних та соціальних наук

Варшавський університет запрошує іноземних дослідників до участі в конкурсі на отримання дослідницького гранту в галузі гуманітарних та соціальних наук.

Стипендії Фонду Х’юберта Гамфрі для академічного стажування у Сполучених Штатах Америки

Фонд Х’юберта Гамфрі надає стипендії для 10-місячного академічного стажування в США. Кандидатів визначають на основі їхнього лідерського потенціалу та залученості до громадської роботи.

Грантовий конкурс Fulbright для викладачів англійської мови на стажування в одному з університетів США

Програма пропонує молодим викладачам англійської мови поліпшити свої знання англійської, а також поділитися знаннями рідної мови. Учасники програми проведуть 9 місяців стажування в одному з університетів США, де учасники викладатимуть рідну мову не менше ніж 20 годин на тиждень.

Syndicate content