Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

працевлаштування

Важливо – уміти себе представити: в Університеті започатковують проект із адаптації молоді до ринку праці

Відділ працевлаштування та зв’язків із виробництвом і кафедра менеджменту персоналу та адміністрування започатковують проект «Навчаючись, навчаємо: адаптація молоді до ринку праці».

Роботодавці прийшли до студентів: в Університеті відбувся черговий Інженерний ярмарок кар’єри

Упродовж двох днів, 6–7 квітня, у Львівській політехніці чи не основними темами серед студентів були – цікаві можливості, співбесіди, резюме, шанси отримати перший досвід роботи чи працевлаштуватися в омріяній фірмі. Саме так, з емоціями, сподіваннями, очікуваннями і безліччю цікавих зустрічей відбувався Інженерний ярмарок кар’єри (ІЯК), який організовував львівський осередок міжнародної студентської організації BEST.

Презентація Програми стажування компанії СіАрЕйч Україна у Львівській політехніці

Date: 
11 Квітень 2016, 11:00

Компанія СіАрЕйч Україна оголошує про початок Програми стажування для випускників та студентів вищих навчальних закладів із подальшим працевлаштуванням на підприємствах Групи в Україні.

Запрошує міжнародна компанія: у Львівській політехніці відбулася презентація Jabil Circuit Ukraine LLC

Відділ працевлаштування Львівської політехніки організував у ХІ навчальному корпусі презентацію американської компанії Jabil Circuit Ukraine LLC, на яку запросили студентів ІІІ–VІ курсів ІТРЕ, ІІМТ, ІКТА та ІЕСК.

Презентація компанії «Skoda Auto» для студентів Львівської політехніки

Date: 
6 Квітень 2016, 14:15

6 квітня 2016 року в аудиторії 217 головного корпусу Львівської політехніки для студентів Університету буде проведено презентацію компанії «Skoda Auto». Початок о 14:15 (ІV пара).

У Львові відбудеться Десята Міжнародна виставка вакансій для спеціалістів у галузі ІТ career4it

Вже третій рік поспіль у Львові відбудеться Міжнародна виставка вакансій для ІТ-спеціалістів career4it.

Відділ працевлаштування Університету запрошує на презентацію компанії Jabil Circuit Ukraine LLC

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» інформує, що 21 березня 2016 року в аудиторії 218 ХІ навчального корпусу відбудеться презентація компанії Jabil Circuit Ukraine LLC. Початок о 10:20.

І практика, і знайомства, і «плюс» до резюме: політехніки отримали дипломи про стажування в ЛМР

Якщо маєш ідею, якою живеш, і кількох таких же людей поруч, – буде добрий результат. Про це знають учасники програми «Перший кар’єрий крок», які 3 лютого отримали дипломи про стажування у ЛМР упродовж другого півріччя 2015-го. Це приблизно 200 осіб, серед яких чимало політехніків.

Дев’ятий Інженерний Ярмарок Кар’єри

Date: 
6 Квітень 2016, 09:00 - 7 Квітень 2016, 18:00

Львівський локальний осередок Міжнародної студентської організації BEST (Board of European Students of Technology) щороку організовує захід для студентів та молодих спеціалістів – Інженерний Ярмарок Кар’єри. Черговий, Дев’ятий Інженерний Ярмарок Кар’єри заплановано провести 6–7 квітня 2016 року.

Презентація компанії ZoomSupport Ukraine у Львівській політехніці

Date: 
24 Листопад 2015, 10:20

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів старших курсів на презентацію компанії ZoomSupport Ukraine – української компанії, яка займається дистанційною підтримкою користувачів Windows та Apple у всьому світі.

Syndicate content