Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ДОА

Проекти, які урізноманітнюють життя Університету: викладачі і студенти ІАРХ спільно реалізовують проект «Артпростір»

Бажання створити особливу атмосферу в своєму інституті спонукало викладачів кафедри дизайну та основ архітектури ІАРХ Маріанну Дубову та Ірину Дутко три роки тому розпочати проект «Артпростір», який реалізовують спільно зі своїми студентами.

У Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка відомого львівського аквареліста Ігоря Юрченка

Днями у Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка акварельного живопису кандидата мистецтвознавства, доцента Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка», члена Національної спілки художників України Ігоря Юрченка.

Доцент ІАРХ Ореста Ремешило-Рибчинська вшанувала пам’ять своєї мами виданням збірки її спогадів і поезій

У запрошення на цю подію Ореста Ігорівна винесла епіграфом рядок одного із віршів мами Рогніди Сендецької: «Уявім, що ми ще молоді...». Наприкінці минулого року вона відійшла в інший світ за півроку до свого 85-річчя. Могла б ще жити і жити. Але хвороби не обирають. Чатують вони і на медиків.

Популяризуючи акварель вдома і за кордоном: доцент ІАРХ Ігор Юрченко реалізував у Політехніці давню мрію

Давня мрія доцента кафедри дизайну та основ архітектури Ігоря Юрченка організувати в Політехніці школу акварелі цієї весни отримала реалізацію: впродовж квітня у головному корпусі університету в ауд. 216 щоп’ятниці й суботи проходили теоретично-практичні зустрічі всіх охочих освоїти акварельну майстерність. У травні була вимушена перерва – поїздки викладача на фестивалі акварелістів до Італії й Албанії, але до кінця червня має ще відбутися кілька навчальних занять.

У Львівській політехніці організовують для всіх охочих круглий стіл із питань розвитку акварельної техніки

17 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться круглий стіл із кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури Ігорем Юрченком з питань розвитку акварельної техніки.

На інтернет-конференції у Львівській політехніці обговорювали проблеми дизайнерської освіти в Україні

Нещодавно в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась перша Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Проблеми розвитку дизайнерської освіти в Україні». Організувала і провела її кафедра дизайну та основ архітектури. В результаті зацікавленого обговорення учасники конференції зробили важливі теоретичні узагальнення, які втілилися у конкретні практичні рекомендації з озвученої проблематики.

Всеукраїнська інтернет-конференція «Проблеми розвитку дизайнерської освіти в Україні»

Date: 
25 Квітень 2016, 10:00 - 18:00

25 квітня 2016 року кафедра дизайну та основ архітектури Національного університету «Львівська політехніка» проводить Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Проблеми розвитку дизайнерської освіти в Україні».

Від проекту – до реалізації: в Інституті архітектури Львівської політехніки випускають у світ добрих фахівців

Захист дипломних проектів і магістерських робіт на кафедрі дизайну та основ архітектури Інституту архітектури засвідчив: кафедра випускає у світ добрих фахівців. Фахову зрілість підтверджували 27 магістрантів денної форми навчання, 9 заочної та 21 спеціаліст. За результатами захистів відібрано 11 найкращих проектів, які братимуть участь у Всеукраїнських конкурсах-оглядах у Києві і Харкові.

Без Марконі Львів був би не такий: видатного скульптора і педагога вшанували на конференції в ІАРХ

Меркурій на верхівці будинку № 3 на Січових Стрільців, фігура Ощадності (або ж львівська статуя Свободи) під куполом Музею етнографії та художнього промислу, скульптурна група «Інженерія, Архітектура, Механіка» на аттику головного корпусу Львівської політехніки – ці добре знані кам’яні герої, які щодня спостерігають за метушливими львів’янами, належать талановитій руці Леонарда Марконі (1835 – 1889). Недавно під час науково-практичної конференції у рамках відзначення 180-річчя від дня народження видатного скульптора і педагога фахівці з ІАРХ обговорили значення і сучасний стан його спадщини.

Асистент Інституту архітектури Ірина Камшій: «Якщо хочеш навчитися – знайдеш можливість»

Краса – в деталях! Таким принципом у своїй роботі послуговується дизайнер, асистент кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури Ірина Камшій. Переважна більшість студентів цю тендітну, завжди усміхнену дівчину знають через співпрацю з Колегією та профкомом студентів і аспірантів нашого університету. Та, окрім організації різних заходів, постійної комунікації зі студентами, Ірина вже багато років займається інтер’єрами житлових, офісних приміщень, ресторанів.

Syndicate content