Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра МБД

«Часто пропозиції студентів ліпші, ніж «дорослих» архітекторів»: студенти ІАРХ проектують громадські простори

Як і обіцяли в минулому числі, розповідаємо, які громадські простори (ГП) у Львові спроектували п’ятикурсники Інституту архітектури в рамках спецпредмету на вибір студента. Якщо для майбутніх архітекторів та урбаністів це можливість попрактикуватись і проявити себе, то для міста – отримати цікаві нові або оживити занепалі існуючі простори.

Місто й архітектори: Львівська політехніка приймала поважних гостей зі Львова та з-за кордону

Позаминулого тижня до політехніків-архітекторів завітало чимало гостей – зі Львівської міськради, Інституту міста, а також іноземні фахівці.

Архітектори Політехніки відновили історичну клумбу на проспекті Свободи, створену за проектом Арнольда Рерінга

Днями науковці кафедри містобудування Національного університету «Львівська політехніка» презентували широкій громадськості унікальний проект реконструкції історичної клумби на проспекті Свободи у Львові між хрестом і фігурою Матінки Божої. Сюди пересадити великі рослини, підготували ґрунт і повністю реконструювали декоративно-квітковий партер.

Історичну клумбу у Львові відновлять за проектом кафедри містобудування Львівської політехніки

У Львові стартували роботи з відновлення унікальної клумби на проспекті Свободи, поблизу статуї Матері Божої, відповідно до автентичного проекту архітектора Арнольда Рерінга. Завершити її історико-архітектурну реконструкцію планують ще до цьогорічного Великодня.

Симпозіум «Арнольд Рерінг – мистецтво і природа в урбаністичному розвитку Львова»

Date: 
19 Травень 2016, 09:00 - 21 Травень 2016, 18:00

Кафедра містобудування Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка», Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради та Управління екології та благоустрою Львівської міської ради запрошують на Міжнародний науково-практичний симпозіум «Арнольд Рерінг – мистецтво і природа в урбаністичному розвитку Львова».

Ідеї в металі: львівські політехніки – переможці національного архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM

Львівські політехніки – Андрій Леcюк, Софія-Романа Гіссовська (тепер уже випускники) і Христина Пундак з ІАРХ – перемогли в національному архітектурному конкурсі для студентів STEEL FREEDOM – 2015: здобули І місце в одній з категорій і «Приз глядацьких симпатій».

Студенти Інституту архітектури Львівської політехніки візьмуть участь у австрійсько-українському воркшопі

Ось уже 20 років поспіль щороку відбуваються австрійсько-українські воркшопи на основі договору про співпрацю між Технічним університетом Відня та Національним університетом «Львівська політехніка».

За участю Університету у Львові торік реалізовано два проекти з оновлення громадських просторів

Оновлення громадських просторів та озеленення, реконструкція вулиць та брендування громадського транспорту, освітні проекти та обмін досвідом. Про це та про іншу проведену торік роботу сьогодні відзвітувало міське управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури.

Упорядкування кілець і паркування допоможе місту: в Університеті відбувся міжнародний круглий стіл

Професор Бременського технічного університету Готфрід Цантке та професор Краківської політехніки ім. Тадеуша Костюшка Богуслав Подгалянській разом зі своїми колегами із Львівської політехніки ввійшли до робочої групи з містобудування і впродовж двох тижнів досліджували транспортні проблеми Львова. Своїми враженнями та пропозиціями шляхів їхнього подолання вони поділися під час міжнародного круглого столу «Шляхи вирішення транспортних проблем в історичній частині Львова».

Круглий стіл «Шляхи вирішення транспортних проблем в історичній частині Львова»

Date: 
16 Грудень 2015, 14:00 - 18:00

Кафедра містобудування Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на Міжнародний круглий стіл «Шляхи вирішення транспортних проблем в історичній частині Львова».

Syndicate content